· Reading Time: 3 minutes

Zákon príťažlivosti

Je vesmír nekonečný? Inteligentný? Prečo majú vesmírne telesá, hviezdy a planéty vlastné obežné dráhy? A, čo vieme o zakrivení času a o čiernych dierach?

 

Poďme sa na to pozrieť očami kvantových fyzikov. Kvantová fyzika nám vraví, že všetko je tvorené z nejakých energií – vibrácií. Počítač, na ktorom toto práve čítate je vlastne nejaká vibrácia.

The 5th dimension is depicted in a 4 dimensional tesseract visualised  in a 3 dimensional perspective, show in 2 dimensional screen and emphasizes how 1 concept transcends them all…

Pozrime sa  na silu myšlienky. Myšlienka je tiež nejakou formou vibrácie, ktorá má svoju určitú energiu či už kladnú alebo zápornú, tú jej udávame my sami. Stalo sa vám niekedy, že vaša nálada bola dlhodobo mizerná, zlá a zrazu sa Vám začal život rúcať pred očami? Určite ste sa s tým stretli. Deje sa to v podstate, preto, pretože vaše frekvencie sú naladené nízko, veľmi nízko a vaše myšlienky sú na tom rovnako nízko, tým pádom si nemôžete k sebe priťahovať pozitívne veci. Samozrejme, že tento stav má aj opačný efekt a funguje to tak, keď sme šťastní a všetko nám vychádza podľa predstáv. Láska má frekvenciu 150 Hz. Určite ste už boli zamilovaný a cítili ste sa nadpriemerne úžasne, neprekonateľne, celý deň ste mali úsmev na tvári, však? Presne to sú tie vysoké a dobré vibrácie, ktoré by sme podľa mňa v živote mali vyhľadávať a držať sa ich.

Love is the one thing we ´re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space. – INTERSTELLAR

Viete o tom, že aj vesmír a Zem majú svoje frekvencie vibrácií? Vesmír vibruje na frekvencii 432 Hz. Zem sa pomaly, ale isto údajne previbruváva vyššie, preto môžeme vidieť, teda aspoň ja to vidím, že niektorí moji známi sa začali pomaly, ale isto duchovne prebúdzať a vlastne aj ja sama som si uvedomila, že som vystúpila z toho celého „matrixového“ diania a posunula som sa vyššie. Takisto z týchto dôvodov môžeme pozorovať, že sa vo svete deje čoraz viac a viac prírodných katastrof. Vesmír nám tým chce niečo povedať, ale to či si to ľudstvo uvedomí nevie nikto z nás. Určitá časť populácie určite áno a tá časť ľudstva bude dúfajme ťahať vibrácie vyššie.

 

zdroj: Pinterest.com

Love, Lulu