· Reading Time: 2 minutes
Späť po dlhšom čase. Posledné dva mesiace som bola dostatočne dosť vyťažená, aby som zabudla na to, že mám aj nejaký blog. V podstate, mohla by som písať o všetkom možnom, čo som za tieto dva mesiace zažila, ale to by bolo dlhé čítanie a aj písanie. Preto sa zameriam len na nejaké zaujímavé momenty z tohto obdobia.

September

V septembri sme s Robom boli u našich na chate, kde sme zažili veľmi zaujímavý a pre mňa extrémne nepríjemný víkend s nevítanými hosťami – myši, potkan alebo plch. Celý víkend som, teda strávila v strese a bála som sa kedy na mňa aký hlodavec vyskočí. Okrem tohto zážitku sme si dali rande v Telgárte a večeru v skvelej pizzerii, kde robia najlepšie burgre v Závadke nad Hronom.
Október
Zvyšné týždne som prežila pracovne a učením sa v škole. Tieto dve činnosti mi dosť zlievajú čas dokopy, čiže mi všetko rýchlo ubieha. V jeden októbrový deň sme šli znovu a raz na Ufo v Bratislave. Výhľad je skvelý, avšak zima tam hore je ešte „lepšia“. Halloween som prežila doma s tekvicou zohnanou na poslednú chvíľu a halloweenskymi rozprávkami.
Ďalej by som sa v tomto období rada venovala možno Vianočnej a zimnej tematike. Možno sem napíšem nejaké recepty alebo nápady/rady na darčeky. A moja obľúbená zimná činnosť sú Vianočné filmy, takže sa môžete tešiť na môj zoznam Vianočných filmov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *